loader image
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

O firmie

PASJA I DOŚWIADCZENIE

NAZYWAM SIĘ MATEUSZ BERLIK, PIERWSZE KROKI W PROJEKTOWANIU GRAFIKI ORAZ STRON INTERNETOWYCH STAWIAŁEM BLISKO 13 LAT TEMU. NA STUDIACH MOJA PASJA STAŁA SIĘ JEDNOCZEŚNIE MOIM SPOSOBEM NA ŻYCIE I OD TEGO CZASU ZACZĄŁEM REALIZOWAĆ SIĘ JAKO FREELANCER, PODEJMUJĄC SIĘ PROJEKTÓW MNIEJSZYCH I WIĘKSZYCH – OD WŁASNEGO PODWÓRKA PO OGÓLNOPOLSKIE ZLECENIA.

PRZEZ TE WSZYSTKIE LATA ZDOBYWAŁEM NIEZBĘDNE W ZAWODZIE DOŚWIADCZENIE, POZNAWAŁEM RYNEK, OSWAJAŁEM SIĘ Z WYMAGANIAMI NAJRÓŻNIEJSZYCH KLIENTÓW I MUSIAŁEM WYKAZYWAĆ SIĘ KREATYWNYM MYŚLENIEM ORAZ ELASTYCZNOŚCIĄ W DZIAŁANIU. POZWOLIŁO MI TO NA PODJĘCIE BARDZO ISTOTNEJ DECYZJI O ZAŁOŻENIU WŁASNEJ FIRMY PROJEKTOWEJ – W TEN SPOSÓB W MAJU 2018 POWSTAŁO INDIVISUAL ARTWORK.

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA

W SWOJEJ PRACY KIERUJĘ  SIĘ JEDNĄ NADRZĘDNĄ ZASADĄ – NIE MA DWÓCH TAKICH SAMYCH KLIENTÓW. KAŻDY ZLECENIODAWCA MA INNE OCZEKIWANIA I WŁASNĄ WIZJĘ NA TO JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ NAJLEPSZY DLA NIEGO SAMEGO PROJEKT. Z TEGO POWODU KAŻDEGO KLIENTA TRAKTUJĘ W SPOSÓB BARDZO INDYWIDUALNY I Z PEŁNYM PROFESJONALIZMEM, NIEZALEŻNIE OD TEGO CZY MAM DO CZYNIENIA Z OSOBĄ PRYWATNĄ, MAŁĄ RODZINNĄ FIRMĄ CZY DUŻYM KONCERNEM.  PRZY REALIZACJI PROJEKTÓW DOKŁADAM WSZELKICH STARAŃ, ABY POMÓC KLIENTOWI, KTÓRY NIE MA OKREŚLONEJ WIZJI. NATOMIAST W PRZYPADKU KIEDY DOKŁADNIE WIE CZEGO POTRZEBUJE REALIZUJĘ JEGO POMYSŁ DBAJĄC O NAJDROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY.

 

PEŁNE ZAANGAŻOWANIE

FAKT, ŻE ŁĄCZĘ PRACĘ Z JEDNĄ ZE SWOICH NAJWIĘKSZYCH PASJI POWODUJE, ŻE DO REALIZACJI KAŻDEGO ZLECENIA PODCHODZĘ Z OSOBISTYM ZAANGAŻOWANIEM. PRACA, W KTÓRĄ WKŁADA SIĘ SERCE NIEWĄTPLIWIE PRZYNOSI NAJLEPSZE OWOCE. FINALNY EFEKT ZREALIZOWANEGO ZLECENIA, KTÓRY W PEŁNI ZADOWALA KLIENTA PRZYNOSI MI NAJWIĘKSZĄ SATYSFAKCJę I POWODUJE, ŻE UTWIERDZAM SIĘ W PRZEKONANIU, ŻE WYSIŁEK, KTÓRY WŁOŻYŁEM W WYKONANIE PROJEKTU NIE POSZEDŁ NA MARNE.

JEŻELI CENIĄ SOBIE PAŃSTWO NIETUZINKOWE ROZWIĄZANIA I ZINDYWIDUALIZOWANE PODEJŚCIE DO KLIENTA, KTÓRE SPRAWIA, ŻE POWSTAJĄ PROJEKTY SZYTE NA MIARĘ SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY.